Kamery

System monitoringu wizyjnego spotyka się już wszędzie: w domach, sklepach, galeriach, na ulicach, blokach mieszkalnych i wielu innych miejscach.

Prawdą jest to że potocznie nazywane kamery zapewniają bezpieczeństwo i pozwalają na podgląd co się dzieje np. w ogrodzie lub przed domem.

Jak wszystkie systemy i ten rozwija się bardzo szybko, mamy teraz kamery cyfrowe, sieciowe, analogowe, stałe, obrotowe, ukryte i wiele innych rodzajów systemów monitoringu.

Lecz po założeniu takiego systemu trzeba go konserwować czyli czyścić soczewki, ustawiać, resetować rejestrator i sprawdzenie jego działania. Powinno wg instrukcji się to robić cztery razy do roku a optymalnie dwa razy do roku.

Dzisiejsza technologia pozwala podglądać co się dzieje na obserwowanym obiekcie z każdego miejsca na świecie, wystarczy smartfon, tablet lub komputer z dostępem do internetu.

Jesteśmy partnerem handlowym XRplus co pozwala nam zaoferowanie różnych rozwiązań w konkurencyjnych cenach co przekłada się na niższy koszt instalacji i co za tym idzie lepsze zadowolenie klienta.

Oferujemy montaż nowych kamer wszystkich rodzajów oraz konserwacje i serwis istniejących instalacji.